E-shop zdravá výživa

Objednávkou na tomto e-shopu souhlasím se zpracováním osobních údajů (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů).

Objednávku bezlepkových výrobků – čerstvé pečivo, je potřeba uskutečnit alespoň 1 den před plánovaným odběrem do 12:00 , zákusky a dorty je potřeba uskutečnit alespoň 2 dny před plánovaným odběrem. Při objednávce uveďte datum a prodejnu kdy a kde si výrobky budete chtít vyzvednout. DĚKUJEME.

Objednávku nám můžete poslat i e-mailem, nebo telefonicky na konkrétní prodejnu – najdete v kontaktech.

Do Rajhradu i Zastávky dovážíme každou středu dopoledne. V případě většího zájmu, může být četnost závozů na obě prodejny navýšena. Pokud si přijdete pro objednané výrobky, prosím kontaktujte kohokoli z obsluhy a Vaše objednané výrobky Vám budou vydány.

Chceme Vám ukázat, že i při bezlepkové dietě konečně zažijete pocit, že si můžete vybrat z několika druhů pečiva, nespočtu cukrářských výrobků, nebo třeba balených sušenek, cookies apod.

Nově: U sladkých bezlepkových výrobků nahrazujeme kravské mléko kokosovým mlékem a mléčné výrobky tvaroh a máslo bezlaktózovými variantami, s nejnižším možným množstvím laktózy, aby si mohli naše sladké pečivo vychutnat nejenom celiaci, ale i lidé s laktózovou intolerancí.

Přejeme Vám ať vám chutná

Pro pokračování vyberte kategorii:

Bezlepkové chleby Bezlepkové pečivo Bezlepkové sladké Bezlepkové trvanlivé Bezlepkové zákusky Bezlepkové dorty Bezlepkové knedliky

Výrobky bez laktózy:

Bezlaktózové výrobky nám vozí cca 2x měsíčně, objednávku je potřeba udělat vždy začátkem měsíce, nebo v půlce měsíce.

Bezlaktózové Chlazené výrobky Bezlaktózové trvanlivé

Farmářské výrobky: Vyzkoušejte jak chutná – farmářský králík, farmářské kuřecí maso, vepřové i hovězí farmářské maso. Určitě si pochutnáte!!

Farma Rodiny Němcoví k nám zajíždí – každé úterý do Rajhradu a každou středu do Zastávky. Výrobky je potřeba objednat v pondělí do 12:00 hod.

Framářské výrobky

 


Brněnka - maloobchodní síť